Koncert "Śpiewajmy o Wolności"

Koncert "Śpiewajmy o Wolności"

10 czerwca w naszej szkole odbyła się III edycja Koncertu "Śpiewajmy o Wolności". Wśród przybyłych gości byli Dolnośląski Kurator Oświaty Pan Roman Kowalczyk, przewodniczący dolnośląskiej "Solidarności" Pan Kazimierz Kimso. Gościliśmy również działaczy "Duszpasterstwa Ludzi Pracy", dyrektorów wrocławskich placówek oświatowych, działaczy środowisk niepodległościowych, przedstawicieli Parafii Klemensa Dworzaka, przedstawicieli placówek kulturalno -oświatowych i uczniowie szkół: SP w Żernikach Wrocławskich, Przedszkola nr 59 we Wrocławiu, Wrocławskich Gimnazjów nr 2, 6, 16, 17, 22, Gimnazjum w Żórawinie oraz absolwentów Gimnazjum nr 6. Dziękujemy Wam wszystkim za chwile pełne wzruszeń i emocji. Już dziś zapraszamy na IV edycję.

Odwiedź nas

rollup2.jpg